Ressursse väärtustav ehitus!

Tänapäeval on ehitusprojektid keerulisemad kui kunagi varem. Tuhandeid ülesandeid tuleb täpselt juhtida ja kontrollida, et projekt kindlalt eelarves püsiks ja eduka lõpptulemuseni jõuaks. Siinkohal on edu saladuseks meie enda poolt välja töötatud kontseptsioon – ressursse väärtustav ehitus!

 

Read more

EstHus on usaldusväärne ja tunnustatud Eesti puitmajatehas, kus majad valmistatakse tehase tingimustes vastavalt kliendi ideedele ja soovidele, mis tähendab, et iga maja on meie jaoks unikaalne ettevõtmine ja saavutus.   Meie peamisteks toodeteks on kvaliteetsed puitelement-konstruktsioonid ja massiivsed puitkonstruktsioonid ehk ristkiht-puitpaneel (MHM), samuti energiatõhusad elementmajad vajadusel koos püstituse teenusega. Tootmistegevus toimub kahes kaasaegses tehases  sisepinnaga  kokku 5 350 m2. Kogu tootmise protsess lähtub ressursse väärtustava ehituse põhimõttest, mis kokkuvõttes tagab paindlikkuse, kvaliteedi, konkurentsivõimelise hinna ja õigeaegse tarne. Suurem osa toodetest valmistatakse just vastavalt kliendi ideedele ja soovidele, mis tähendab, et iga maja on meie jaoks unikaalne ettevõtmine ja saavutus.

 

Read more

News

EstHus

Meie loodud kodud kestavad! EstHus OÜ tegevusalaks on elementmajade tootmine ja paigaldus. Oleme usaldusväärne partner - meil on pikaajalised kogemused ja meie tooteid hinnatakse üle Euroopa. Meie toodangut võib leida nii Soomes, Rootsis, Norras kui ka mujal.
EstHus
EstHus10/07/2020 @ 9:34
Last week it was just a plan on the paper – then in the beginning of this week it was pile of MHM element in our factory and today on Friday it is someone lucky new home standing exactly where she has to be
EstHus
EstHus09/07/2020 @ 7:42
How prefab timber frame elements are made?
Look it from the video.
Besides MHM we also do timber frame houses.

Kes veel ei teadnud, siis peale MHM majade valmistame me ka elementmaju.
Vaata videost järele kuidas käib karkassielementide tootmine tehases.
EstHus
EstHus
EstHus02/07/2020 @ 14:04
Read more

References